Genel Yoğun Bakım

Tüm gelişmiş teknolojik ekipmana sahip 27 yataklı bir birimdir. Gerektiğinde herhangi bir saatte hastamızın tüm laboratuvar tetkikleri yapılabildiği gibi, tüm görüntüleme teknikleri (BT/bilgisayarlı tomografi, MR/manyetik rezonans, dijital röntgen, ultrasonografi vb.) uygulanabilmektedir.

EGEMED Hastaneleri Yoğun Bakım Ünitesi bir ya da birden fazla organın geçici olarak yetersizliği nedeni ile vücudun aksamış olan fonksiyonlarının, asıl neden ortadan kalkıncaya kadar desteklenmesi ve bu süreç içerisinde hastanın hayatta kalmasının sağlanmasına yönelik faaliyetleri kapsayan ve özellikle yapay solunum cihazı başta olmak üzere her türlü cihaz ve teknolojiyi kullanan bilgi ve yetenekleri buna uygun doktor ve hemşirelerin bulunduğu özel bir ünitedir.

27 yatak kapasiteli EGEMED Söke Hastanesi Genel Yoğun Bakım ünitesi, en son teknoloji ürünü cihazlarla donatılmış uzman kadrosu ile birlikte 24 saat kesintisiz sağlık hizmeti vermektedir. Hastalarımızın 24 saat takip, bakım ve tedavileri deneyimli yoğun bakım hekimleri hemşireleri ve yardımcı personeli tarafından yapılmaktadır.